Oblačno Humidity: 68%
19°C
13°C / 14°C

Obračun Celja in Kopra prekinjen po pol ure zaradi sneženja

Nogometaši Celja in Kopra bi morali igrati tekmo 17. kroga Prve lige Telemach. To so začeli s skoraj polurno zamudo zaradi čiščenja snega z igrišča, po pol ure igranja pri izidu 0:0 pa je sodnik Matej Jug prekinil obračun, saj je vse močneje snežilo, igralne razmere pa niso bile več v mejah regularnosti.

Na tekmi so sicer prvi zagrozili Koprčani, v deveti minuti je streljal Timothee Nkada, vendar je bil Matjaž Rozman na mestu.

Le malce pozneje je moral prvič resno posredovati tudi Jan Koprivec, ki je v igro vstopil v prvi minuti in zamenjal Tima Strasbergerja, ta je začel zaradi kvote domačih igralcev. Koprski čuvaj mreže se je izkazal po poskusu Marca Dulce.

Po 20 minutah si je sodnik Matej Jug šel ogledat posnetek zaradi domnevnega igranja z roko Damjana Vukliševića v kazenskem prostoru, a se ni odločil za najstrožjo kazen.

Po pol ure pa je Jug tudi ob zahtevah obeh trenerjev Damirja Krznarja in Safeta Hadžića prekinil tekmo, saj je vse močneje snežilo, tako da bosta ekipi obračun končali v naknadnem terminu.

Celje bo sicer v 18. krogu v torek gostovalo pri Radomljah, Koper pa bo dan pozneje gostil Maribor.