16°C / 22°C
7°C / 15°C
4°C / 15°C

Arsenal bo vodilna ekipa tudi po 14. krogu

Nogometaši Arsenala bodo tudi po 14. krogu vodilna ekipa angleške lige. Da jih nihče ne more ujeti, jim je zagotovila domača zmaga 2:1 proti Wolverhamptonu, ki so si jo zagotovili že praktično na začetku tekme. V šesti minuti je prvi gol dosegel Bukayo Saka, v 13. je vodstvo povišal Martin Odegaard.

Gosti so ob koncu tekme zaostanek znižali, poskrbeli za nekaj živčnosti med domačimi navijači, ki pa so se na koncu vendarle veselili.

Preostali dve popoldanski tekmi sta bila obračuna s spodnjega dela lestvice. Do tega kroga zadnjeuvrščeni Burnley je kar s 5:0 ugnal Sheffield United, do polčasa je že vodil z 2:0, nato pa ostal še z igralcem več na igrišču, kar je izkoristil in dosegel še tri gole.

Zmagal je tudi Brentford, s 3:1 je bil boljši od Lutona.

Zvečer sta na sporedu še tekmi med Nottingham Forestom in Evertonom ter med Newcastlom in Manchester Unitedom.