11°C / 19°C
12°C / 17°C
15°C / 19°C

Italijanski prvak napolnil mrežo Frosinoneja

Nogometaši milanskega Interja, ki so si že pred časom zagotovili naslov italijanskega prvaka, so v 36. krogu italijanskega prvenstva v gosteh visoko premagali Frosinone in mu nasuli pet zadetkov.

Inter je v uvodni tekmi 36. kroga serie a prišel do 29. letošnje zmage. Na vrhu lige ima prvak 92 točk, sledijo Milan (71), Juventus (66) in Bologna (64).

Edini gol za nerazzurre v prvem polčasu je dosegel Davide Frattesi. V drugem delu so Milančani dodobra napolnili mrežo domačih. Na 2:0 je po uri igre povišal Marko Arnautović. Ob koncu dvoboja so bili natančni še Tajon Buchanan (77. minuta), Lautaro Martinez (80.) in Marcus Thuram (84.).

V soboto bosta na sporedu tekmi Napoli - Bologna in Milan - Cagliari. V nedeljo sledijo dvoboji Lazio - Empoli, Genoa - Sassuolo, Verona - Torino, Juventus - Salernitana ter Atalanta - Roma. Krog bosta v ponedeljek sklenili tekmi Lecce - Udinese in Fiorentina - Monza.