15°C / 16°C
16°C / 20°C
12°C / 21°C

Lazio le neodločeno, Sampdoria v zadnjem hipu ob zmago

Nogometaši Lazia so v današnji tekmi 21. kroga italijanske lige igrali le neodločeno 1:1 z Verono.

Sampdoria slovenskega vratarja Martina Turka pa je na gostovanju pri Monzi igrala neodločeno 2:2, potem ko je do 98. minute še vodila.

Lazio je zapravil priložnost za skok na tretje mesto pred mestnega tekmeca Romo. Z le točko iz današnje tekme ostaja četrti, za Romo zaostaja eno točko, za drugim Interjem štiri, daleč spredaj je Napoli.

V večerni tekmi je bila Sampdoria, pri kateri Turk ni dobil priložnosti za nastop, na gostovanju pri Monzi zelo blizu šele tretji zmagi v sezoni. Manolo Gabbiadini je poskrbel za zgodnje vodstvo zasedbe iz Genove, a je še v prvem delu izenačil Andrea Petagna. Gabbiadini je zadel še enkrat v 58. minuti, že globoko v sodnikovem dodatku pa je domača ekipa dobila enajstmetrovko, ki jo je izkoristil Matteo Pessina.

V tekmah konec tedna je Inter Samirja Handanovića - slovenski vratar je bil na klopi - premagal mestnega tekmeca z 1:0. Videmčani, pri katerih je Sandi Lovrić igral od 60. minute, Jaka Bijol pa do 87. minute, pa so prav tako tesno z 0:1 izgubili s Torinom.

V torek bosta krog dokončala Salernitana Domna Črnigoja in Juventus.