12°C / 18°C
16°C / 22°C
9°C / 16°C

Neodločeno med Stojanovićevim Empolijem in Cipotovo Spezio

Nogometaši Empolija in Spezie so odprli sobotni program v 22. krogu italijanskega prvenstva. Tekma se je končala z 2:2.

Empoli, pri katerem je Petar Stojanović igral od 60. minute, Lovra Štubljarja pa ni bilo v ekipi, je že v 21. minuti ostal na igrišču le z deseterico, potem ko je zaradi igranja z roko rdeči karton dobil Fabiano Parisi.

Enajstmetrovko je nato za Spezio, pri kateri je Tio Cipot v igro vstopil v 79. minuti, v 25. minuti unovčil Daniele Verde, isti igralec pa je podvojil prednost gostov v 31. minuti.

V začetku drugega polčasa je drugi rumeni karton pri gostih in posledično izključitev dobil Salvatore Esposito. Domači so to izkoristili in na koncu iztržili točko po zadetkih Nicoloja Cambiaghija v 71. ter Emanuela Vignata v 94. minuti.

Danes bosta ob 18.00 igrala še Lecce in Roma, ob 20.45 pa Lazio in Atalanta.

V petek je Milan z 1:0 odpravil Torino.

V nedeljo bo Udinese Jake Bijola in Sandija Lovrića igral proti Sassuolu, Bologna proti Monzi, Juventus proti Fiorentini, vodilni Napoli pa proti Cremoneseju.

Krog bosta v ponedeljek zaprli tekmi med Verono in Salernitano Domna Črnigoja ter Sampdorio Martina Turka in Interjem Samirja Handanovića.