Oblačno Humidity: 62%
20°C
13°C / 14°C

Poraz Panathinaikosa v Franciji

Nogometaši Panathinaikosa so v 4. krogu evropske lige gostovali pri Rennesu in izgubili z 1:3.

Grki, pri katerih je Adam Gnezda Čerin igral v prvem polčasu, Andraž Šporar od 78. minute, Benjamina Verbiča pa ni bilo v ekipi, so v Franciji izgubili, čeprav so od 33. minute imeli igralca več. Takrat so Francozi že vodili z 1:0 po golu Fabiana Riederja. Fotis Ioanidis je v 34. minuti sicer še izenačil z bele pike, a sta v drugem polčasu tri točke Rennesu prinesla Ibrahim Salah in Ludovic Blas z enajstmetrovke.

Na drugi tekmi skupine F je Maccabi Haifa gostil Villarreal in izgubil z 1:2, potem ko sta pri Špancih za preobrat poskrbela Alejandro Baena v 80. in Alexander Soerloth v 86. minuti. V prvem polčasu so zapravili še najstrožjo kazen. Rennes ima zdaj devet točk, Villarreal ob tekmi manj šest, Panathinaikos je pri štirih, Maccabi pa pri eni.

Ob 21. uri Jon Gorenc Stanković in Tomi Horvat z graškim Sturmom gostujeta pri Atalanti, v isti skupini D še Sporting igra proti Rakowu.