15°C / 16°C
16°C / 20°C
12°C / 21°C

Udinese znova brez uspeha

Nogometaši Udineseja v italijanski ligi še naprej ostajajo pri vsega dveh zmagah.

V 22. krogu so gostovali v Bergamu pri Atalanti, ki je zmagala z 2:0.

Videmčani, pri katerih je Sandi Lovrić igral do 80. minute, Jake Bijola (poškodba) in Davida Pejičića pa ni bilo v ekipi, so že po prvem polčasu zaostajali z 0:2, potem ko sta za domače zadela Aleksej Mirančuk in Gianluca Scamacca, obakrat pa je podal Charles De Ketelaere.

Danes bosta še tekmi Juventus - Empoli in Milan - Bologna.

V petek je Cagliari doma izgubil proti Torinu z 1:2.

V nedeljo bo Genoa igrala proti Lecceju, Monza proti Sassuolu, Verona proti Frosinoneju Matjaža Kamenšek-Pahiča, Lazio proti Napoliju, Fiorentina pa proti Interju.

V ponedeljek bo Salernitana gostila Romo, pri kateri se v zadnjem času na klopi pojavlja tudi mladi Slovenec Lovro Golič.

Na lestvici vodi Juventus z 52 točkami, Inter je ob tekmi manj pri 51, Milan pri 45, Atalanta pa je vsaj začasno četrta s 36. Udinese je z dvema zmagama in 12 nedoločenimi izidi 16.