11°C / 19°C
12°C / 17°C
15°C / 19°C

Nepopoln krog v drugi ligi

Nogometaši v 2. slovenski ligi so končali sicer nepopoln 24. krog. Na današnjih treh tekmah je velenjski Rudar zmagal v Krškem z 2:1, Bilje na Ptuju z 1:0, Roltek Dob pa doma proti Brežicam z 2:0.

Nogometaši Gorice pa še naprej trdno ostajajo v vodstvu. V soboto so v gosteh premagali Beltince s 4:0, vse gole so dosegli v drugem polčasu. Obračun Rogaške in Krke je z 2:1 dobila slednja.

Tekma med Primorjem in drugouvrščenim Triglavom je bila zaradi močne burje in dežja prekinjena v 65. minuti ob vodstvu Gorenjcev z 1:0 po golu Žana Vipotnika iz 38. minute. Ekipi bosta tako preostanek tekme odigrali v poznejšem terminu. Dvoboj Jadrana in Ilirije pa je bil preložen.

Na prvi tekmi 24. kroga je moštvo Nafte v petek na domači zelenici ugnalo ekipo Fužinarja s 4:1.