Oblačno Humidity: 89%
14°C

Barcelona na zaostali tekmi potrdila vodstvo

Nogometaši Barcelone so v zaostali tekmi 17. kroga španske lige v Sevilli premagali Betis z 2:1. V četrtek bo na sporedu še ena zaostala tekma tega kroga, drugouvrščeni Real Madrid bo gostil Valencio.

Betis in Barcelona sta v prvem deli pokazala kar všečno predstavo, ki pa ni prinesla zadetkov. V drugem delu pa so gosti, ki so imeli žogo precej več v posesti, povedli v 65. minuti, po podaji Alejandra Baldeja je zadel Raphinha.

Prvi strelec lige Robert Lewandowski je prednost Kataloncev podvojil v 80. minuti, nekaj upanja domačim pa je dal avtogol Julesa Koundeja v 85. minuti. Toda Barcelona je zadržala prednost do konca, zdaj je na prvem mestu pri 50 točkah.

Real Madrid je s tekmo manj pri 42, sledijo pa Real Sociedad (39), Atletico Madrid (34) ter Villarreal in Betis (po 31).