Nekaj oblačnosti Humidity: 68%
19°C

Šeškov gol premalo, Leipzig ob koncu izgubil zmago

Nogometaši Leipziga so v prvi tekmi 32. kroga nemške lige igrali 1:1 s Hoffenheimom. Edini gol za saško ekipo je v 36. minuti dosegel slovenski zvezdnik Benjamin Šeško.

Pri Leipzigu ne morejo biti zadovoljni z razpletom tekme. Izgubili so zmago in dve točki prav ob koncu, saj je za domače Andrej Kramarić izenačil v 90. minuti. Pred tem so gostje od 72. minute igrali le z desetimi, saj je Xavi Simons dobil drugi rumeni karton.

Šeško je v prvem polčasu poskrbel za prvi in nazadnje tudi edini gol Leipziga, dosegel je že svojega 12. v sezoni bundeslige. Po podaji Davida Rauma na rob kazenskega prostora je natančno zadel z glavo.

V soboto bo derbi kroga med tretjim Stuttgartom in drugim Bayernom, novi prvak Bayer Leverkusen, ki bo skušal še podaljšati rekordni niz neporaženosti, pa bo v nedeljo gostoval pri Eintrachtu.