Oblačno Humidity: 61%
20°C

Slovo Uniteda od boja za prvaka

Nogometaši Manchester Uniteda so se najbrž poslovili od boja za angleškega prvaka. V 27. krogu so na domačem igrišču le remizirali z zadnjeuvrščenim Southamptonom, na tekmi ni bilo golov. United zdaj za Arsenalom ob tekmi manj zaostaja že za 16 točk, Londončani so namreč dobili mestni derbi, v gosteh so premagali Fulham s 3:0.

Arsenal, ki je tako obdržal pet točk prednosti pred najbližjim zasledovalcem Manchester Unitedom, je svoje delo proti Fulhamu opravil že v prvem polčasu. Gabriel Magalhaes je v 21. minuti dosegel prvi gol, Gabriel Marinelli je v 26. minuti vodstvo povišal, v sodnikovem podaljšku prvega dela je končni izid postavil Martin Odegaard.

V tretji nedeljski tekmi sta se West Ham in Aston Villa razšla z neodločenim izidom 1:1. Gosti so z golom Ollia Watkins povedli, še v prvem polčasu je iz enajstmetrovke izenačil Said Benrahma.