Oblačno Humidity: 58%
21°C
13°C / 14°C

Barcelona osmič v sezoni zmagala 1:0

Nogometaši Barcelone so v 25. krogu LaLige zabeležili enaindvajseto zmago, kar pomeni, da bodo obračun z Real Madridom naslednjo nedeljo pričakali z devetimi točkami prednosti pred aktualnimi evropskimi in španskimi prvaki.

Katalonci so zmagali na zahtevnem gostovanju pri Athletico Bilbau z 1:0. Strelec zadetka je bil Raphinha v zaključku prvega polčasa.

V končnici tekme je imela Barcelona tudi nekaj sreče, da je izid ostal nespremenjen. V 87. minuti je sodnik po posredovanju Var razveljavil zadetek domačih zaradi igranja z roko, v 94. minuti pa je obramba gostov na praktično golovi črti zaustavila nevarna poskusa Gorke Guruzete in Yurija Berchicheja.

Za Barcelono je bila to osma zmaga v tej sezoni španskega prvenstva z rezultatom 1:0.

Real Madrid je v soboto premagal Espanol s 3:1, tretjeuvrščeni Atletico Madrid pa bo v ponedeljek zvečer gostoval v Gironi.