Oblačno Humidity: 61%
20°C

Mura Nona z avtogolom do zmage proti Radomljam

Nogometašice Mure None so v 17. krogu 1. slovenske lige v gosteh premagale Radomlje Medex z 1:0 in so še naprej trdno na vodilnem položaju. Dvoboj je odločil avtogol Katarine Gadnik v 57. minuti.

Drugouvrščena Olimpija je s 3:0 v gosteh ugnala Cerklje. Ob zmagi je vodilni zadetek dosegla Sara Makovec, s 24 zadetki druga strelka lige za poškodovano soigralko Ano Milović (28).

Drava je v boju spodnjega dela lestvice z 1:0 odpravila Krim, edini gol je z bele pike dosegla Ines Kranjc v 52. minuti, tretjeuvrščena Ljubljana pa je z 2:1 ugnala Primorje. Katja Turk v deveti in Nika Pintarič v deseti minuti sta dosegli zadetka za ljubljansko zasedbo.

Mura Nona ima na vrhu 43 točk, sledi Olimpija s 37, Ljubljana ima 33 točk, Radomlje so četrte s 26.