16°C / 22°C
7°C / 15°C
4°C / 15°C

Pozna zadetka za zmagi Interja in Napolija

Nogometaši milanskega Interja so v 6. krogu italijanske lige premagali Torino z 1:0. Na prvi današnji tekmi je Napoli z enakim izidom 1:0 odpravil Spezio.

Inter, pri katerem je Samir Handanović branil celo tekmo, je proti Torinu do zmage prišel v 89. minuti, ko je zadel Marcelo Brozović.

V Neaplju, kjer so domači sredi tedna v ligi prvakov prikazali odlično igro in s 4:1 premagali Liverpool, pa so se tokrat mučili s Spezio vse do 89. minute. Takrat je gol za zmago dosegel Giacomo Raspadori.

Danes bo še obračun Sampdorie in Milana.

V nedeljo bo Atalanta gostila Cremonese, Bologna Fiorentino, Lecce Monzo, Sassuolo Udinese Jake Bijola in Sandina Lovrića, Lazio Verono, Juventus pa Salernitano. Krog bosta v ponedeljek dokončala Empoli Petra Stojanovića in Lovra Štubljarja ter Roma.

Napoli je vsaj začasno na vrhu lestvice s 14 točkami, eno manj in tekmo manj ima Atalanta, Inter je trenutno tretji z 12 točkami, Milan je pri enajstih, Udinese, Roma in Torino pa pri desetih.